Audio Akıllı Ev Sistemleri.

Audio Akıllı Ev Sistemleri; evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almanızı sağlıyor. Cep telefonu ya da tablet kullanarak; dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda evinizin elektrik, su ve doğalgaz sistemlerini açıp kapatabilmenizi sağlayan Audio Akıllı Ev Sistemleri, sağladıgı mutlak güvenlikle olası unutkanlık veya riskler karsısında evinizin ve sevdiklerinizin zarar görmesine engel oluyor, içinizi rahatlatıyor.

Sizin belirleyeceğiniz zamanlarda, sizin belirleyeceğiniz senaryolara göre programlayabildiğiniz ısıtma, soğutma ve aydınlatma sistemi kontrolleriyle hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de konfor sunuyor. Alacağınız ya da yenileyeceğiniz evde olmazsa olmazlarınız arasına girecek Audio Akıllı Ev Sistemleri’nin birbirinden değerli fonksiyon ve faydaları ile tanışmanın simdi tam zamanı.

Firmamız RDK Teknoloji lider bina iletişim teknoloji şirketi olan Audio ürünlerini tercih etmektedir. Projelerinizde kullanılacak olan ürünlerin tanıtımı, planlaması, montajı ve montaj sonrası oluşabilecek arızalarda her türlü desteği tarafınıza sağlamaktadır.

RDK Teknoloji olarak hizmet, kalite ve satış sonrası destek sunmaya hazırız.